Які 3 породи собак відмінно підходять для недосвідчених власників: думка експертів

Собаки є вельми популярними тваринами, тому багато людей починають замислюватися про покупку вихованця.

Однак не варто починати свій досвід зі “складних” порід – кавказької вівчарки, бійцівських собак, аргентинського дога, тибетського мастифа та інших тварин, що вимагають від людини стійкого характеру, великих знань в області дресирування і маси вільного часу.

Тому варто звернути увагу на три варіанти, які чудово підійдуть для людей без досвіду.

Яку тварину вибрати

Йоркширський тер’єр

Ці собаки володіють хорошим характером, тому не будуть пустувати і ускладнювати життя членам своєї сім’ї. Йоркширський тер’єр навіть може обходитися без уваги господаря, якщо надати йому іграшки.

Какие 3 породы собак отлично подходят для неопытных владельцев: мнение экспертов

Представники цієї породи легко розуміють команди і швидко вибудовують відносини з власником. Тому експерти рекомендують вибирати в якості першого досвіду саме йорка.

Лабрадор

Перевага лабрадорів полягає в тому, що вони позитивно ставляться до будь-яких інших домашніх вихованців. Ви можете з легкістю завести кішку або навіть придбати другу собаку – ревнощів і агресії не буде.

Також на прогулянці ви станете відчувати себе спокійно, оскільки лабрадор не з’ясовує стосунки з іншими собаками.

Однак варто пам’ятати про те, що з представниками цієї породи доведеться багато гуляти.

Пудель

Існує кілька видів цієї породи, які відрізняються зовнішністю і габаритами. Але будь-який пудель-це справжній подарунок для свого власника.

Собаки цієї породи добре йдуть на контакт і слухаються власника.

Пуделя можна не тільки дресирувати, а й навчати трюкам професійних циркачів – це порода є однією з найрозумніших в світі.