7 незвичайних способів використовувати ватяні палички в побуті

Почистити гаджети, запалити свічку і не тільки — розповіли, як використовувати ватяні палички в побуті.


 7 необычных способов использовать ватные палочки в быту

Насправді ватяні палички не призначені для чищення слухового каналу, а тільки для зовнішньої частини — вушної раковини. Крім того, це засіб гігієни має широке застосування в побуті. 

1 Чистка клавіатури

Клавіатура – найбрудніше і запилене місце в ноутбуці. Давно не проводила чистку — тримай лайфхак. Змочи паличку в спиртовмісної рідини, протри між клавішами і в інших важкодоступних місцях. Якщо не вийшло Очистити з першого разу, повтори процедуру.

2 Догляд за ювелірними прикрасами

Кільця, сережки, підвіски з витіюватими візерунками складно очистити за допомогою тканини або серветки — залишаються забруднені ділянки. Ватні палички з гострим наконечником вирішують цю проблему. Захопи трохи чистячої пасти і оброби важкодоступні місця. Змий засіб і промокни паперовим рушником.  

3 підпалювання свічки

Якщо свічка знаходиться в баночці або свічнику, а гніт пішов углиб воску, то підпалити нитку можна ватною паличкою. Вмочи гігієнічний засіб в спирт, підготуй склянку води, підпали наконечник. Він буде досить довго горіти, і ти встигнеш запалити свічку. Далі занурте паличку в склянку з водою, щоб уникнути ризику виникнення пожежі та опіку руки. 

4 лагодження блискавки


 7 необычных способов использовать ватные палочки в быту

Часто буває, що блискавка заїдає, «собачку» важко зрушити ні вгору, ні вниз. Якщо потрапила в таку ситуацію, візьми ватяну паличку, вмочи в оливкову олію, змасти проблемну ділянку і потягни повзунок вниз. Тканина легко вивільниться, і застібка знову в робочому стані. 

5 підфарбовування волосся

Після самостійного фарбування волосся може виявитися ділянку, де фарба «не взялася». Виправити косметичне фіаско легко. Якщо немає часу на повторну процедуру, візьми ватяну паличку, вмочи в фарбувальний пігмент, нанеси на пасмо, загорни у фольгу. Через 10 хвилин можна знімати. 

6 видалення потертостей з взуття

Якщо на нових туфлях з’явилися подряпини — не переживай. Більшість пошкоджень можна видалити навіть на лакованій шкірі. Змочи наконечник з ватою в рідині для зняття лаку, протри потрібну ділянку. Промаж це місце вазеліном-готово! 

  • Що робити, щоб взуття не ковзала взимку: 13 працюючих способів

7 Ремонт відколотої плитки

Керамічна плитка може відколотися, якщо зверху впав важкий предмет. Замінити один елемент – не завжди найкраще рішення. Підбери лак для нігтів відповідного відтінку, паличкою акуратно нанеси на скол. Після висихання повтори процедуру.