9 незвичайних способів використання ватних паличок в побуті

Ватяні палички-універсальний предмет, який може використовуватися не тільки для гігієни вух, а також для вирішення багатьох побутових проблем.


 9 необычных способов использования ватных палочек в быту

1 Очищення клавіатури

Клавіатура може стати справжнім домом для бактерій і бруду, тому її потрібно регулярно чистити. Ватні палички можуть допомогти в цьому. Залий невелику кількість ізопропілового спирту на ватяну головку і акуратно протри між клавішами. Палички дозволяють безпечно проникати у важкодоступні місця і видаляти звідти бруд.

2 прибирання в місцях, де складно дістати

Наприклад, ти можеш використовувати ватні палички для очищення дверних ручок, віконних жалюзі, деталей на меблях і т.д. потрібно просто трохи зволожити ватний тампон водою або миючим засобом і акуратно протерти поверхню.

  • Як швидко помити жалюзі, не знімаючи їх з вікна: докладна інструкція для кожного виду

3 виготовлення пензликів для макіяжу

Палички можуть бути використані при створенні пензликів для нанесення декоративної косметики. Наприклад, туші для брів, тіней або підводки для очей. Розріж навпіл і сформуй кінчик у формі пензлика потрібного формату.

4 малювання

Ватні палички можуть використовуватися для малювання. Змішай воду і харчовий барвник в склянці, потім використовуй ватяні палички для нанесення фарби на папір. Це дуже простий і цікавий спосіб занять з дітьми.

5 видалення плям


 9 необычных способов использования ватных палочек в быту

Нанеси невелику кількість миючого засобу на ватний тампон і акуратно видали забруднення з тканини. Ватні палички дозволяють локалізувати область, яку потрібно очистити, і захищають решту одягу.

6 виготовлення декоративних елементів

Ватні палички можуть служити основою для створення декоративних елементів, таких як квіти, тваринки, Ляльки і т.д. розріж ватний тампон на половинки або третини, використовуючи їх як основу для створення потрібної форми.

7 зміцнення рослин

Можуть бути використані для зміцнення домашніх квітів. Встав паличку в землю поруч з рослиною, щоб зміцнити стебло. Цей метод забезпечує додаткову підтримку саджанця, особливо коли він ще маленький.

8 створення ароматизаторів

Нанеси кілька крапель ефірного масла на вату і помісти в стакан, щоб поширювався аромат. Можна використовувати багато запахів для різних кімнат.

9 нанесення масок для обличчя

Змішай мед, оливкову олію, яєчний жовток і трохи води в чашці, потім використовуй ватяні палички, щоб нанести суміш на обличчя. Це зволожить шкіру, зробить її більш м’якою і поліпшить колір обличчя.