8 хитрощів, які дозволяють робити прибирання рідше (і жити в чистоті)

Утримання квартири в чистоті вимагає багато і займає весь вільний час. Набридло жити так-запам’ятовуй наші поради.


 8 хитростей, которые позволяют делать уборку реже (и жить в чистоте)

Ділимося лайфхаками, які допоможуть зберігати чистоту в будинку без генерального прибирання:

Поклади вологі серветки в ” гарячі точки»

Розклади одноразові вологі серветки для прибирання в різних кімнатах або в місцях, де найбільше збирається сміття і бруд — наприклад, на робочому столі біля комп’ютера (техніка притягує багато пилу). Міні-прибирання не відніме багато сили, ганчірку не треба мити, досить викинути у відро для сміття. 

Не роби прибирання у вихідний день

Якщо у тебе два або один вихідний день, прикро витрачати цей час на генеральне прибирання. Спробуй навести чистоту в будній день після роботи. Він все одно завантажений, не так шкода витрачати, як вихідний. Необов’язково робити все в один вечір, розподіли на два або три дні. 

Сплануй прибирання


 8 хитростей, которые позволяют делать уборку реже (и жить в чистоте)

Запиши в щоденник основні роботи, щоб нічого не забути. Наприклад, розділи квартиру на великі зони: кухня, спальня, вітальня. Випиши завдання по кожному з блоків і признач певний день. Великі завдання можна розділити на більш дрібні підзадачі, на які піде не більше 15 хвилин. Так, займаючись прибиранням в день по 20-25 хвилин, ти зможеш тримати весь будинок в чистоті. 

Довір брудну роботу побутової хімії

Під час прибирання багато господинь поспішають і не витримують належний час при нанесенні побутової хімії. Якщо залишити засіб на поверхні на 10-15 хвилин, не доведеться віддраювати більшу частину бруду руками. Але не перетримуй, очищувач може пошкодити матеріал. 

Не запускай 

Прибирати треба не тоді, коли стало зовсім брудно і ніде пройти, а коли ще чисто. Організуй простір таким чином, щоб було менше візуального шуму. Наприклад, дрібні деталі, косметику та дитячі іграшки можна розкласти по пластикових контейнерах або кошиках з джуту. Якщо в середині тижня утворився безлад, речі легко розсортувати по ящиках. 

  • “Будемо через 15 хвилин”: 5 лайфхаків для екстреного прибирання в будинку перед приходом гостей

Користуйся пульверизатором

Розпорошувати очищувач набагато зручніше, ніж наносити засіб губкою. Так, засіб з пульверизатора захоплює велику площу і витрачається економніше. В цілому прибирання проходить швидше. Спробуй, впевнені, що тобі сподобається!

Нанеси на текстиль антистатик

Оброби оббивку дивана, крісел, м’яке узголів’я ліжка, диванні подушки антистатиком. Так довше збережеться чистота і буде осідати менше пилу. Але робити це потрібно після прибирання, а не до неї. 

Збери шерсть з килима шваброю

Власники домашніх тварин страждають від постійного прибирання шерсті. Необов’язково відразу бігти за пилососом, пройтися вологою насадкою від швабри по килиму і прибери звалялися грудочки. Цей процес займе не більше 5 хвилин.