Як швидко навести чистоту на кухні: 9 лайфхаків для експрес-прибирання

Кухня-це місце, де ми готуємо їжу, проводимо час з родиною та друзями і, звичайно, прибираємо. У статті розповідаємо, як підтримувати чистоту без особливих зусиль.


 Как быстро навести чистоту на кухне: 9 лайфхаков для экспресс-уборки

1 прибирати в міру готування

Не залишай брудний посуд і каструлі на плиті, поки готуєш їжу. Відразу після використання поміщай їх в раковину і мій. Також радимо відразу витирати стільниці, плиту від крапель і бризок. Це допоможе уникнути скупчення брудного посуду і дозволить заощадити час на прибирання.

2 використовувати вологу ганчірку

Волога ганчірка дозволяє швидко і легко видалити бруд, плями на столі, плиті та інших поверхнях. І спробуй користуватися миючими засобами, які не вимагають змивання водою. Це дозволить швидше навести порядок.

3 створити систему зберігання


 Как быстро навести чистоту на кухне: 9 лайфхаков для экспресс-уборки

Бережи посуд і кухонне приладдя в спеціальних ящиках і шафках. Також рекомендуємо використовувати підставки для сковорідок і кришок, щоб зберегти порядок в шафах і на полицях. Коли кожен предмет має своє місце, тоді його простіше знайти і повернути куди належить.

4 прибирати за собою відразу після їжі

Не відкладай прибирання на потім, так як бруд і плями будуть тільки складніше видалити з часом. Відразу після завершення їжі помісти посуд в раковину і почни прибирання. Це допоможе уникнути скупчення брудного посуду в майбутньому.

5 використовувати мікрохвильовку для миття посуду

Якщо потрібно очистити брудний посуд, але немає часу на мийку, помісти її в мікрохвильовку на кілька хвилин. Пар допоможе розм’якшити бруд, потім її легко прибрати вологою губкою. Це простий і швидкий спосіб очистити посуд, коли часу на звичайну мийку немає.

  • Не тільки для підігріву їжі: 10 неочевидних способів використання мікрохвильовки в побуті

6 організуйте простір на столі

Прибери всі непотрібні предмети і кухонне приладдя з поверхні столу. Це створить візуальний порядок на кухні. Коли на столі залишається менше предметів, то і наведення чистоти займає менше часу.

7 помістити сміттєвий контейнер на чільне місце

Дозволить швидше і легше викинути сміття і уникнути його скупчення на кухні. Коли сміттєвий контейнер знаходиться на видному місці, то його легко помітити і використовувати за призначенням.

8 Очистити крани і раковину від водних відкладень

Використовуй миючий засіб або оцет для видалення відкладень і роби це регулярно. Це допоможе зберегти чистоту і блиск на кухні, а також вбереже від накопичення бактерій і бруду.

9 використовувати засоби для усунення запахів

Використовуй засоби для усунення запахів, такі як лимон, оцет або кавові зерна. Ці продукти допоможуть усунути неприємні запахи і зробити повітря на кухні свіжим. Це важливо, щоб було не тільки чисто, але і приємно перебувати в цьому приміщенні.