Як допомогти герані розростися вшир-поради від професіоналів

Герань-це рослина, яка встигла завоювати увагу багатьох квітникарів. Ця рослина зустрічається в кожній квартирі.

Популярність в першу чергу викликана тим, що герань відноситься до невибагливим рослинам.

Якими повинні бути квітки

Квітникарі стверджують, що допомогти герані рости вшир не складає труднощів. Однак для цього необхідно дотримуватися кількох простих правил.

В першу чергу квітникарі повинні розмножити рослина. Для цього відмінно підходить спосіб живцювання. Це пов’язано з тим, що трансформувати старі квіти просто не вийде.

Как помочь герани разрастись вширь – советы от профессионалов

Також квітникарі повинні регулярно прищипувати молоді герані. Ця процедура є досить простою і не викличе складнощів. Садівники повинні видалити верхівки стебла. Після цього на стовбурі почнуть з’являтися нові пагони. При цьому рослина стане більш розгалуженим.

Фахівці рекомендують прищипувати молоду герань 3 рази на місяць. Це зазвичай роблять, коли спостерігається активне зростання рослини. Якщо вперше здійснюєте цю процедуру, то живці виростуть в довжину на 10 сантиметрів.

Цю процедуру необхідно повторити після того, як бічні відгалуження досягнуть 15 сантиметрів. Завершальний етап процедури проробляють, коли кущі розростуться до необхідних розмірів. Це основні етапи, які повинні виконати квітникарі. Після цього можна насолоджуватися пишним цвітінням цієї рослини.

Алгоритм проведення обрізки

В процесі проведення обрізки потрібно діяти обережно. Квітникарі рекомендують дотримуватися наступного алгоритму:

1. В першу чергу необхідно оглянути верхні пагони і знайти точку росту герані. Вона відповідає за інтенсивність росту і являє собою велику нирку.

2. Цю нирку потрібно відщипнути пальцями. Це важлива процедура, так як в іншому випадку квітка буде продовжувати рости вгору. Відповідно, бічні гілки не будуть утворюватися.

3. При проведенні цієї процедури потрібно діяти обережно. Рослина досить крихке, тому легко можна пошкодити листя або стовбур пагонів.

Завдяки цій процедурі герань активно почне рости вшир. В результаті цього квітникарі зможуть домогтися пишного цвітіння.

Важливі поради від професіоналів

Щоб правильно виконати всі процедури, необхідно дотримуватися порад від професіоналів. До важливих нюансів відносять такі моменти:

1. Перед тим як приступити до роботи обов’язково потрібно вимити руки з милом. В іншому випадку можна заразити рослину різними захворюваннями.

2. Сильно тягнути рослина не слід, так як його можна легко травмувати. Практично всі сорти герані є крихкими.

3. Після завершення всіх маніпуляцій необхідно помістити герань на сонячне місце. Це пов’язано з тим, що для активного росту відгалужень потрібно багато світла.

4. Обробіть місце прищіпки. Для цього відмінно підходить спирт або зеленка. В іншому випадку місця зрізів в подальшому просто засохнуть.

Ці дії змусять герань пускати нові пагони. За короткий часовий проміжок рослина стане більш розгалуженим. Також на ньому з’явиться безліч нових суцвіть.