Як швидко і ефективно видалити жир на кухні

Как быстро и эффективно удалить жир на кухне

Жир на кухні-це те, з чим стикається кожна господиня. Наші експерти розкажуть як швидко його видалити з різних поверхонь.

Cif: засіб №1 від жиру на кухні

Прибирання на кухні-одне з найбільш нелюбимих занять кожної господині. Брудний посуд, холодильник, шафки з продуктами, мікрохвильовка, плита і витяжка – ось список предметів, які потрібно перемити. І він здається нескінченним. Великий обсяг роботи доповнюється і складністю плям-бризки жиру і масла за секунду виявляються на всіх поверхнях, а видаляються з великими труднощами. Вибрати, ніж відмити жир на кухні, буває досить складно, так як полиці магазинів рясніють етикетками продуктів різної форми випуску і складу. Правильне засіб від жиру на кухні має бути одночасно делікатним і ефективним. Розберемося разом.

Склад і форма випуску Cif

Найголовніше правило в ефективному видаленні жирних плям-своєчасне прибирання. Сліди масла швидко вбирають пил і підсихають, тому прибирання можна починати відразу під час готування – паперові рушники відмінно відтирають бризки з будь-яких поверхонь. Але якщо момент упущений, на допомогу пора закликати засіб для відмивання жиру на кухні зі спеціальним складом.

Кращими засобами для миття кухні від жиру вважаються ті, які не тільки ефективно видаляють забруднення, але і мають щадним складом. Лінійка кремів Cif розроблена спеціально для боротьби з такими забрудненнями, як пригорілий жир і вапняний наліт.

До складу засобів входять:

  • неіоногенні ПАР і мило ефективно розчиняють і видаляють забруднення, навіть е жир і пригоріла їжу з поверхонь кухні;

  • натуральні мікрокристали, які механічно видаляють забруднення, не псуючи кухонні поверхні.

Для найскладніших забруднень можна вибрати «чистячий крем Ультра Уайт», який допоможе не тільки легко видалити жир на кухні, але і впорається з цвіллю, розводами від чаю, кави і вина. До складу цього засобу крім мила, неіоногенних ПАР і віддушки входять:

  • аніонні ПАР, які вважаються найефективнішими очисниками, забезпечуючи розчинення жиру;

  • гіпохлорит натрію, призначений для дезінфекції та очищення поверхонь.

Секрети видалення жирних плям

Сучасні засоби для чищення від жиру на кухні, представлені на ринку, відрізняються складами, текстурою, формою випуску і ефективністю. Вибираючи продукт для своєї кухні, кожна господиня віддає перевагу своєму набору властивостей – делікатна дія, приємний аромат.

При розробці засобів Cif компанія Unilever прагнула створити ефективні засоби в зручному для покупців форматі. В результаті були створені засоби з кремовою текстурою, які об’єднали в собі масу переваг:

  • форма випуску у вигляді чистячих кремів виключає утворення порошкового пилу;

  • густа текстура засобу допомагає економічно використовувати засіб, а кремова консистенція-делікатно видаляти забруднення, не дряпаючи поверхню;

  • концентрований склад забезпечує економічну витрату засобу при збиранні.

Вибираючи Cif в якості помічника на кухні, можна забути про жирні плями на кухонному обладнанні, каструлях і сковородах. Засіб для видалення жиру на кухні «Cif Актив Фреш» підходить і для очищення металевих поверхонь кухні — первісний блиск поверхонь повертається прямо на очах.

Прибирання з цим засобом забирає мінімум часу, а користуватися ним максимально просто. При видаленні масляних забруднень досить нанести крем на пляму, залишити на кілька секунд і протерти вологою ганчіркою. Якщо пляма вже підсохло, то активним речовинам буде потрібно більше часу, щоб подіяти. Для того щоб видалити жир з мангала, шампурів і вирішити, здавалося б, дуже складну задачу, як відмити решітку гриль, можна скористатися миючим спреєм Cif для мангала і гриля, який видаляє 100% пригорілого жиру і ефективно очищає навіть самі забруднені металеві поверхні.