8 найбільш ласкавих порід кішок: на допомогу великим сім’ям і одинакам

При виборі кішки багато потенційних заводчики орієнтуються не тільки на її зовнішність, але і характер.

На жаль, породисті киці часто виявляються дуже шкідливими і агресивними, а також вимогливими, примхливими і абсолютно не піддаються вихованню.

Хоча це відноситься, звичайно, не до всіх порід.

Експерти розповіли, представників яких котячих порід можна однозначно назвати найбільш ласкавими?

8 самых ласковых пород кошек: в помощь большим семьям и одиночкам

1. Регдолл.

Дуже цікавий пухнастий вихованець (помісь ангори і Бірми). Якщо перекласти назву породи дослівно, то це “тряпічная лялька”.

Дійсно, цей котик дуже ручний, любить сидіти у господаря на колінах, прив’язаний до всіх членів сім’ї. Однак єдиний мінус-він ледачий. А також надмірно довірливий, через що вихованця небажано підпускати до чужих.

2. Екзот.

Напевно, немає жодної людини, яка б не бачила цю милу і злегка здивовану морду.

Це воістину чотириногий дитина, який, однак, відрізняється жвавим характером. Екзоти відмінно впишуться в сім’ю з дітьми: і побігають, і пограють, і жартівливо нападуть з-за рогу.

3. Бурманская.

Незважаючи на своїм немаленькі розміри, ця кішка дуже добра і доброзичлива. Вона здатна подружитися з ким завгодно: і з дорослими, і з дітьми, і з іншими кішками, і з собаками, і навіть з птахами і гризунами.

Вона відома своєю активністю, енергійністю і рухливістю, хоча виглядає як справжня аристократка.

4. Бурмилла.

Вийшла в результаті схрещування бурмиі шиншили. Головна особливість-це абсолютно різні види розквітів: і карамельна, і чорна, і Абрикосова, і блакитна, і шоколадна, і червона.

Поведінка ж зворушливе: кішка ходить за господарями, вимагає постійної уваги, ласкава, обожнює сидіти на руках. Абсолютно мирна і неагресивна, любить дітей.

5. Невська маскарадна.

Дуже красива тварина: помісь сіамської і сибірської. Назва повністю відповідає реальності: ця киця відрізняється яскравою, воістину парадною зовнішністю.

За характером інтелігентна. вихована, прив’язана до господарів, дружить з усіма. Чи стане хорошим товаришем для дитини чи підлітка.

6. Гімалайський.

Теж справжня красуня (суміш перської і сіамської кішок). Одночасно спокійна і грайлива, дуже тямуща, добродушна, обожнює купатися (що властиво далеко не всім котам), вихована, майже не розмовляє (володіє тихим голосом).

Любить відкритий простір, тому не треба купувати для гімалайки спеціальні котячі будиночки.

7. Російська блакитна.

Сама культурна і мовчазна порода, незворушна і спокійна, а також володіє стресостійкістю.

Що стосується взаємин з господарями, то кішка стає справжньою нянею для дитини і компаньйонкою для дорослих. Це справжній член сім’ї, з яким мимоволі хочеться рахуватися.

8. Орієнтал.

Аристократ, однак грайливий, товариський і балакучий. З ним завжди можна пограти: котик дуже кмітливий, періодично влаштовує молодшим господарям сюрпризи, нападаючи з-за рогу або стрибаючи на плечі.

Незважаючи на хуліганську натуру, це загальний улюбленець, на якого навіть немає сил сердитися.