Поради щодо миття кухні, які заощадять Ваш час

Советы по мытью кухни, которые сэкономят ваше время

Ви хочете заощадити зусилля і час в процесі миття кухні? Натисніть тут, щоб дізнатися прості та ефективні поради щодо прибирання кухні!

Чи траплялося вам заходити до кого-небудь на кухню і захоплюватися неймовірною чистотою поверхонь або заздрити бездоганному стану плити, а потім питати себе, в чому ж їх секрет? Ми всі хочемо, щоб наша кухня була чистою, але як же важко буває знайти час, щоб утримувати її в ідеальному стані. Ось кілька ефективних порад щодо миття кухні, які заощадять Ваш час та сили!

Якісні продукти, спеціально призначені для боротьби з жиром і брудом, наприклад Cif Spray Easy Purity, значно заощадять вам час і сили під час прибирання на кухні. Не забувайте ознайомитися з інструкціями на етикетках і протестувати нові засоби на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.

Спеціальний шафка для зберігання миючих засобів

Добре укомплектований шафка покладе край болісним пошукам диво-засобів для миття кухні. Ви завжди будете готові до прибирання!

  • Виділіть на кухні спеціальний легкодоступний ділянку для зберігання миючих засобів. Наприклад, він може знаходитися під умивальником або в шафі для інструментів.

  • Покладіть всі засоби для миття кухні-дезінфектанти, миючі засоби для духовки, очищувачі металевих поверхонь і т.д. – в окремий ящик.

  • Тримайте засоби для чищення-рукавички, ганчірки, скребки та швабри – разом там, де вам завжди буде легко їх знайти.

  • Постійно перевіряйте, чи не закінчуються кошти або пристосування для миття кухні, і поповнюйте свої запаси своєчасно.

  • В асортименті таких брендів, як, наприклад, Cif, є цілий арсенал засобів для чищення для будь-якого куточка вашої кухні. Перш ніж братися за чистку , не забувайте ознайомитися з інструкціями на етикетках.

Виділіть трохи часу для догляду за кухнею

Вам коли-небудь траплялося запрошувати друзів або родичів на обід, і безпосередньо перед приходом гостей усвідомити, що безлад на вашій кухні не прибрати і занесколько годин? Куди більш розумно регулярно виділяти трохи часу на догляд за кухнею, ніж періодично прибирати все і відразу, витрачаючи багато енергії.

Виберіть час у своєму графіку, який ви могли б присвятити миттю та наведенню порядку на кухні. Наприклад, виділіть 20 хвилин в середу після обіду, щоб продезінфікувати всі поверхні і помити підлогу. Вранці перед щотижневим походом в магазин зручно мити холодильник і шафа для продуктів, тому що в цей момент продуктів буде найменше, тобто доведеться перекладати меншу кількість предметів.

Чим суворіше ви будете дотримуватися розкладу, тим простіше буде мити кухню і тим менше часу доведеться приділяти прибиранню кухні в інші дні.

Попросіть оточуючих поділитися порадами та хитрощами по тому, як мити кухню

Друзі та родина можуть дати вам безліч корисних порад щодо того, як найпростіше Очистити кухонні прилади. Попросіть ваших близьких поділитися порадами та хитрощами щодо утримання кухні в чистоті.

  • Якщо ви покладете лист фольги на нижню поверхню духовки, вам не доведеться годинами відтирати жирні патьоки і сліди підгорілої їжі, а чистка духовки перетвориться на заміну старого листа фольги на новий.

  • Мікрохвильову піч можна швидко очистити парою, якщо покласти на дно вологий паперовий рушник і включити піч на кілька хвилин.

  • Мити ножі, тарілки і каструлі набагато простіше, якщо замочити їх в ємності з теплою мильною водою відразу після використання. Коли залишки їжі засихають на поверхні, її стає важче Очистити.

  • Розділіть чистку кухні на етапи і регулярно приділяйте кожній справі трохи часу.

  • Хочете отримати поради щодо того, як підтримувати кухню в чистоті? Зверніться за допомогою до друзів і родичів, і вони напевно підкажуть вам масу корисних рекомендацій!