Секрети чистого посуду

Секреты чистой посуды

Не всім до душі миття посуду, але ще менше людей знають, як правильно виконувати цю нехитру роботу. Настав час дізнатися, як правильно мити посуд!

Американська ідилія в дусі Нормана Рокуелла-подружжя після сімейного обіду на кухні в чотири руки миють посуд. Бездушні Посудомийні апарати з їх» щадним «режимом і» повітряної сушкою”, мабуть, відучать нас від ручного миття навіть антикварних чашок.

Починайте миття з легко б’ється посуду-так ви убезпечите її від можливих пошкоджень в процесі чищення.

Коли посуду багато, слід вибрати економічно витрачається засіб. Благ обдаруючи густий піні таких коштів, не доведеться раз у раз доливати засіб на губку, і зовсім невеликою кількістю Ви відмиєте цілу стопку тарілок!

Щоб вручну вимити тонкий фарфор, а в принципі будь-яку тендітну, позолочену і / або дорогий посуд, знайдіть гумові рукавички і посудомийну рідину. Ні в якому разі не користуйтеся сталевою ватою і взагалі чимось шорстким. Вам потрібна губка або ганчірочка. Відверніть кран в сторону, не направляйте струмінь з нього прямо на антикварні соусниці.

Тендітну посуд-фарфор і скло — рекомендується мити без рукавичок, але вони і не потрібні, якщо ви користуєтеся якісним миючим засобом. Завдяки своїй м’якій формулі такі засоби, як» Фейрі ” не дратують і не сушать шкіру рук. Тим більше їх вплив не зашкодить ні позолоченій, ні інший дорогий посуді.

В сучасних умовах, майже у кожної домогосподарки є посудомийна машинка, і, звичайно ж, користування нею дозволить звільнити час, який ви витрачаєте на очищення того ж графина. Просто покладіть графин в свою посудомийку, покладіть таблетку кошти SUN і запустіть машину, результат вас вразить.