Використання знежирювача для видалення жирних плям на кухонних стінах, пластикових фасадах кухні, меблів і робочих поверхнях

Использование обезжиривателя для удаления жирных пятен на кухонных стенах, пластиковых фасадах кухни, мебели и рабочих поверхностях

Не знаєте, як очистити жирні плями з кухонних поверхонь? Тут ви знайдете безліч корисних порад щодо очищення та видалення жирних плям на кухні.

Провівши цілий день, відтираючи застарілі жирні плями і бруд на кухонних стінах і робочих поверхнях, вам явно не знадобиться витрачати вечір на відвідування спорт залу. Однак, якщо ви віддайте перевагу впоратися з роботою швидко і без особливих зусиль, ось кілька порад щодо боротьби з жирними плямами на кухонних поверхнях.

Боротьба з жирними плямами не повинна забирати багато сил і часу – спеціальні знежирювачі, наприклад спектр продуктів CIF крем, відмінно впораються з накопиченими жиром і брудом.

Використання звичайних кухонних обезжиривателей

Ключ до успіху при використанні звичайного знежирювача-це час. Нарости бруду і жиру формувалися на вашій кухні не один день, так що вам знадобиться деякий час – щонайменше 10 хвилин – щоб активні інгредієнти, що містяться в засобі для чищення, встигли подіяти.

Натуральні засоби не менш ефективні в боротьбі з жирними плямами, особливо на невеликих ділянках поверхні:

 1. Розведіть три столові ложки харчової соди в чашці теплої води.

 2. Нанесіть розчин на забруднену ділянку, потім обережно потріть, щоб вдалися бруд і жир.

 3. Коли від плям вдалося позбутися, промийте ділянку чистою водою.

Безпека перш за все! Не забудьте ознайомитися з інструкціями на етикетках, перш ніж використовувати новий засіб для чищення. Неодмінно надіньте захисний одяг, щоб уникнути попадання миючого засобу на шкіру, і проводьте прибирання в ретельно провітрюваному приміщенні.

Як вдалися жирні плями?

Щоб позбутися від в’їдаються плям на кухонних стінах, фасадах та інших вертикальних поверхнях, використовуйте кремоподібні, а не рідкі чистячі засоби. рекомендує лінійку чистячих кремів Cif. Підкоряючись силі гравітації, рідкі знежирювачі стікатимуть по поверхні, в той час як креми для чищення будуть довше впливати на пляму.

Альтернативне рішення проблеми-це використання натуральних засобів, які не менш ефективно впораються з видаленням жирних плям:

 1. Змішайте оцет з водою в пропорції 1: 4

 2. Нанесіть розчин на пляму

 3. Залиште впливати на 10-15 хвилин

 4. Змийте чистою водою

Використання знежирювача на дерев’яних поверхнях

Дерев’яні поверхні на кухні вимагають дбайливого поводження і спеціального догляду, так як потужний знежирювач може пошкодити натуральний матеріал. Спробуйте вдалися жирні плями, використовуючи уайт спірит, але будьте обережні – крім його знежирюючих якостей, уайт спірит також легко займистий. Ні в якому разі не використовуйте його поблизу від джерел тепла або відкритого вогню і ретельно провітрюйте приміщення після прибирання.

Використання знежирювача на фарбованих поверхнях

Деякі засобів, для видалення жирних плям, можна використовувати н а фарбованих поверхнях, однак, не забудьте протестувати їх поздействіе на невеликому і малопомітному ділянці, щоб уникнути пошкоджень і знебарвлення.

 • Для видалення в’ївся жиру, використовуйте кремоподібні чистячі засоби.

 • Природні засоби, такі як Водний розчин харчової соди, підходять для очищення невеликих ділянок поверхні.

 • Не варто використовувати потужні знежирювачі на дерев’яних поверхнях, замінивши їх уайт спірит.

 • Не забувайте протестувати обраний вами засіб для чищення на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.