Які небезпеки несе 13 число. Дізналися у нумеролога

Всі звикли вважати число 13 чортової дюжиною і невдалим числом. 

Є приклади, коли число 13 незаслужено виключено з обороту, наприклад, у Франції та Німеччині немає будинків з таким номером, в Америці немає в будівлях 13-тих поверхів, в Англії кораблі не виходять в море, якщо день відправлення – 13 число.

Детальніше розповість нумеролог Кретова Наталія.

На моє переконання, число 13, будучи шостим простим числом, в деяких випадках вважається дуже навіть щасливим, хоча не буду заперечувати, що в залежності від інших цифр життєвої матриці воно може давати зростання або падіння.

Какие опасности несет 13 число. Узнали у нумеролога

Так що ж говорить нам цифра 13, що наші ангели-хранителі намагаються нам сказати через цю цифру?

Найпростіше пророцтво числа 13 – ” не витрачай гроші даремно. Що з возу впало, то пропало”. Іншими словами, за залишені без нагляду речі адміністрація відповідальності не несе.

Тому будьте уважні до своїх витрат і не втручайтеся в сумнівні угоди, по крайней мере, це стосується періоду, який в нумерології дорівнює 9 дням.

Якщо число 13 ми бачимо на циферблаті годинника, зокрема 13:13, – саме зараз Вам слід бути уважнішими до свого оточення і не поширюватися про свої успіхи і провали. У досягненні своїх цілей проявляйте зібраність, працьовитість, завзятість, впертість. 

Майте мужність попрощатися з минулим – йдіть вперед, дорогу подужає той, хто йде. У робочих буднях 13 попереджає про можливі зміни, і тут , як говорила вище, числа життєвої матриці зіграють ключову роль, і качнути маятник числа 13 може як в кар’єрне зростання, так і в втрату роботи. 

Якщо ви в пошуку роботи, то число 13 може зіграти роль провідника, тому що воно в питаннях пошуку роботи дуже медитативне: що попросиш, то і отримаєш. Слід бажати собі конкретної роботи, в конкретному місці, а не легкого співбесіди, на яке можна просто запізнитися, і воно перетвориться в візит ввічливості (просто і легко).

У будь-якому випадку число 13 говорить про те, що настають зміни, але перешкоди будуть виникати знову і знову. Пам’ятайте, всі зусилля не марні і на кожну дію є своє протидія: в досягненні мети всі засоби хороші.

Головне, вірити в себе і свої сили, так як, потрапляючи в період 13, люди відчувають невпевненість і розгубленість, і здається, що все і вся направлено проти вас.

А пережити період числа 13 може допомогти зібраність, чітке виконання своїх планів і порядок у справах.