Збити вершки, відмити нагар і ще 4 способи використовувати дриль, якщо ти-дівчина

Дриль може виручити в вельми нестандартних ситуаціях-спритність рук і ніякого обману!


 Взбить сливки, отмыть нагар и еще 4 способа использовать дрель, если ты — девушка

Міксер

Ідея цього лайфхака дуже проста: в отвір замість Свердла вставляється мішалка від міксера. Включаєш, і дриль перетворюється в зручний прилад для збивання вершків для крему. А що робити, якщо немає мішалки від міксера? Підійде віночок або звичайна вилка. Принцип дії такий же. Користуйся і не дякуй!

М’ясорізка

З ручної м’ясорубки можна зробити електричну. Дістань з неї вал, насади на болт без капелюшка і вставляй, сама знаєш куди. Звичайно ж, в дриль. Як стверджують очевидці, такий пристрій перемелює м’ясо у фарш за лічені секунди. 

Точилка для олівців


 Взбить сливки, отмыть нагар и еще 4 способа использовать дрель, если ты — девушка

Буває таке, коли багато олівців вимагають заточування (ну раптом ти захоплюєшся малюванням), виручає той же «чоловічий» інструмент — дриль. Замість Свердла вставляй ручну точилку. Точилка буде обертатися, встигай тільки міняти олівці. Таким же способом можна поточити кілочки для дачних робіт або декоративного паркану. 

Очищення нагару

Очищати багаторічний нагар і жир зі сковороди або каструлі краще в гаражі, тому що бруд летить на всі боки. Установи в якості насадки щітку по металу, постав посуд в тазик і включай дриль. Рухайся акуратно, поки поверхня не почне блищати від чистоти. 

Перемотування ниток

Якщо потрібно з однієї великої котушки ниток зробити кілька, використовуй дриль. На свердло або шуруп встанови порожні котушки, закрепи саму дриль нерухомо. Залишилося тільки включити і спостерігати за процесом. Таким же чином можна плести мотузки, змотувати тонкий дріт.  

Штопор

Якщо раптом такого важливого приладу не опинилася під рукою, скористайся дрилем з функцією шуруповерта. Вкрути в пробку довгий саморіз і пасатижами відкупори пляшку. Спосіб сумнівною, але випадки бувають різні.

  • 10 лайфхаків для любителів вина: як відкрити пляшку, відіпрати плями і не тільки

Клінінг

Для полірування або очищення поверхонь, можна вставити в дриль йоржик або кухонну губку на спеціальну насадку з липучкою. Вибір чистячої насадки залежить від ступеня забруднень: йоржик добре очищається простір між кахельними плитками, губка відмінно полірує ванну.