Як зробити кухню чистою та безпечною

Как сделать кухню чистой и безопасной

Зазвичай прибирання на кухні зводиться до набору простих дій: помити посуд, змахнути крихти, витерти розтеклися рідини, Очистити жир та інші забруднення. Кухня сяє чистотою! Але чи так це насправді?

Прихована загроза: де ховаються Кухонні мікроби

Навіть блискуча на вигляд кухня вимагає додаткової дезінфекції. Вологість, підвищена температура і залишки продуктів створюють ідеальні умови для колоній мікробів, які згодом можуть потрапити до нас в тарілку.

Стільниці та обробні дошки

Мікроби перебираються на робочі поверхні, коли ми викладаємо овочі, сир, м’ясо та інші продукти. Також вони розлітаються з краплями під час миття (недарма шеф-кухаря закликають відмовитися від миття яєць і сирої курки через ризик поширення сальмонели і кампілобактерії).

Як боротися:

  • використовуйте різні дошки для нарізки м’яса і продуктів, які не будуть оброблені термічно;

  • очищайте поверхню столу універсальним спрей Cif Ультра гігієна, він знищить мікроби і допоможе відмити навіть застарілі плями;

  • регулярно обробляйте Обробні дошки універсальним спреєм CIF Ультра Гігієна, або антимікробним засобом для миття посуду.

Раковина та її околиці

Навіть якщо у вас немає звички складувати брудні тарілки, мікробів в мийці хоч відбавляй. Дрібні шматочки їжі і жир залишаються на поверхні після кожного миття посуду. Тут завжди підвищена вологість, тому мікроби розмножуються в геометричній прогресії. Те ж стосується мокрих губок і ганчірок для прибирання стільниці.

Як боротися:

  • губки для посуду варто споліскувати із засобом і ретельно віджимати після кожного використання, але навіть при цьому міняти їх потрібно не рідше разу на тиждень;

  • помивши посуд, нанесіть на поверхню раковини чистячий крем Cif-пар у складі крему ” Сіф ” розчинить жирову плівку, а підтримання чистоти, допоможе захистити від розмноження мікробів;

  • піддон для сушарки для посуду-ідеальний басейн для бактерій і цвілі. Слідкуйте, щоб вода в ньому не застоювалася.

Побутова техніка

Кава, що втекла, бризки масла і соусу, шматочки нарізаної цибулі і моркви так чи інакше залишаються навколо конфорок. Так як плита завжди на виду, плями з її поверхні ми намагаємося видаляти якомога швидше. Мікрохвильовці і духовці пощастило менше. Згодом жир покриває стінки суцільною плівкою, в’їдається все глибше і притягує до себе волокна пилу.

Як боротися:

  • протирайте плиту, духову шафу і мікрохвильовку відразу після використання. Універсальні очищаючі серветки Cif легко видаляють жир і бруд, не дряпають поверхню і не залишають розлучень;

  • справитися з пригорілими залишками їжі і шаром старого жиру допоможе спрей Спрей Cif легкість чистоти для кухні;

  • під час прибирання в холодильнику приділяйте увагу не тільки полицях і стінках, але і ручці — це одне з найулюбленіших місць мікробів.